O Firmie LAZUR

Firma Lazur powstała w 1995 roku w Gryficach.

W założenia naszej firmy wpisany jest ciągły rozwój i zadowolenie klientów, poprzez właściwie ukierunkowane działania w zakresie systemów osłonowych okien w postaci rolet i karniszy. Wraz z rozwojem technologii oraz trendów mody, nasza firma kierując się tymi ważnymi priorytetami dostosowuje się w nowoczesnych systemach osłonowych jakimi są różnego rodzaju rolety i karnisze.

Stale poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań technicznych które pozwalają nam tworzyć ciekawe rozwiązania a co za tym idzie także możliwości w udoskonalaniu naszych produktów. Swoją działalność opieramy na współpracy z naszymi krajowymi kontrahentami którzy korzystają z naszych produktów i usług na terenie całego kraju.

Prowadzimy sprzedaż hurtową naszych produktów o zasięgu ogólnopolskim oraz sprzedaż detaliczną w firmowych punktach sprzedaży.

Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na dopasowanie oraz zoptymalizowanie oferty produktów, która to należy do jednej z największych w kraju, a dzięki skonsolidowanemu działaniu naszego działu marketingu oraz doświadczeniu naszych pracowników realizujemy zamówienia często w bardzo ekspresowym tempie. Naszą dewizą jest bardzo dobry kontakt z klientem i jego zadowolenie a klient zadowolony oznacza że nasza firma spełnia oczekiwania rynku i to nas w pełni satysfakcjonuje, przy wysokiej jakości oferujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do sprawdzenia możliwości naszej firmy w codziennej współpracy.

KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, Baza Firm - www.katalog.mazowsze.pl Katalog stron - Katalog stron Karnisze LAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karnisze metalowe KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe, KarniszeLAZUR - producent: karnisze galwanizowane, karniszemetalowe,